Aktualności

Archiwum aktualności

 Ustawienia 

Kategoria: Wszystkie
Aktualności: ostatnie 10

Zaproszenie

W imieniu Starostwa Powiatowego w Makowie Maz. i Ełckiego Stowarzyszenia Aktywnych STOPA serdecznie zapraszamy organizacje pozarządowe, w tym OSP, domy kultury oraz biblioteki na spotkanie informacyjno-szkoleniowe poświęcone Regionalnemu Konkursowi Grantowemu „Równać Szanse”, które odbędzie się 29 września 2017 o godz. 12:00 w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Makowie Mazowieckim, przy ul. Rynek 1.

Uroczystości patriotyczne na cześć "Hubala"

W 78. rocznicę pobytu mjr Henryka Dobrzańskiego na terenie powiatu wyszkowskiego wspominaliśmy postać „Hubala”, który do końca swoich dni pozostał wierny słowom „… broni nie złożę, munduru nie zdejmę, tak mi dopomóż Bóg…”, wypowiedziane na wieść o kapitulacji Warszawy. Słowa te stały się wyznacznikiem dla kolejnych pokoleń walczących o wolną i niepodległą Rzeczpospolitą.

Zaproszenie na szkolenie

w zakresie polityki grantowej dla podmiotów sektora publicznego i społecznego, które na co dzień współpracują z grupami defaworyzowanymi

Zaproszenie

W związku z opracowywaniem Programu współpracy Powiatu Wyszkowskiego z organizacjami pozarządowymi oraz z podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2018, zgodnie Uchwałą Nr L/301/2010 Rady Powiatu w Wyszkowie z dnia 28 kwietnia 2010 r. w sprawie określenia zasad i trybu przeprowadzania konsultacji społecznych programu współpracy Powiatu Wyszkowskiego z organizacjami pozarządowymi oraz z podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, Starosta Powiatu Wyszkowskiego zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych działających na terenie powiatu wyszkowskiego na spotkanie, które odbędzie się 04 października 2017 r. o godz. 14.30 w sali Zarządu (pok. 33) Starostwa Powiatowego w Wyszkowie, Al. Róż 2.

Kolejna edycja Festiwalu Sołectw za nami

W sobotę, 9 września 2017 r., w Jabłonnie odbył się "VIII Festiwal Aktywności Społecznej i Kulturalnej Sołectw" organizowany przez LGD Zalew Zegrzyński pod honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Krzysztofa Jurgiela.

Zaproszenie

W dniu 27 września 2017 r. o godz. 13.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Wyszkowie Al. Róż 2 odbędzie się XLIII Sesja Rady Powiatu w Wyszkowie.

Powiat Wyszkowski podpisał umowy o dofinansowanie projektów

Dobre wieści dla mieszkańców powiatu wyszkowskiego. Dzięki wsparciu unijnemu w wysokości ponad 7,4 mln zł już pod koniec przyszłego roku zakończona zostanie przebudowa blisko 18 km odcinka drogi powiatowej prowadzącej przez gminy Brańszczyk i Długosiodło. Poza tym ponad 5,2 mln zł przeznaczonych zostanie na termomodernizację pięciu budynków użyteczności publicznej, tj. Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej „Kopernik” w Wyszkowie, Zespołu Szkół Nr 1 w Wyszkowie, budynku głównego DPS w Brańszczyku, a także „Hostelu” oraz internatu na terenie DPS Brańszczyk. Decyzją Zarządu Województwa Mazowieckiego projekty te otrzymają łącznie ponad 12,6 mln zł wsparcia ze środków RPO WM 2014-2020. Dzisiaj umowy o dofinansowanie podpisali wicemarszałek Janina Ewa Orzełowska, członek zarządu województwa mazowieckiego Elżbieta Lanc oraz przedstawiciele powiatu wyszkowskiego.

Zaproszenie

W dniu 8 września 2017 r. o godz. 15.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Wyszkowie Al. Róż 2 odbędzie się XLII Nadzwyczajna Sesja Rady Powiatu w Wyszkowie.

Promujemy dziedzictwo mazowieckiej wsi

Już wkrótce VIII Festiwal Aktywności Społecznej i Kulturalnej Sołectw. W tym roku impreza odbędzie się 9 września na terenie zespołu pałacowo-parkowego PAN w Jabłonnie przy ul. Modlińskiej 105.

II etap konsultacji społecznych

Starosta Powiatu Wyszkowskiego ogłasza drugi etap konsultacji społecznych Programu współpracy Powiatu Wyszkowskiego z organizacjami pozarządowymi oraz z podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2018.


Jednostki organizacyjne Powiatu Wyszkowskiego

Szkoły i placówki oświatowe

Służby, Inspekcje i Straże

Bannerki

  • Projekty Unii Europejskiej
  • Przetargi
  • Zapytania ofertowe
  • Informacje o zagrożeniu powodziowym na terenie powiatu wyszkowskiego
  • Inwestycje powiatowe

Dane teleadresowe Urzędu Starostwa

  • Foto 1
  • Foto 2
STAROSTWO POWIATU WYSZKOWSKIEGO

Aleja Róż 2, 07-200 Wyszków

tel: (0-29) 743-59-00, 743-59-35
fax: (0-29) 743-59-33

e-mail: starostwo@powiat-wyszkowski.pl
www: http://www.powiat-wyszkowski.pl

Godziny pracy:
poniedziałek - piątek w godz. 8.00-16.00
wszystkie wydziały czynne są w godz. 8.00-16.00
z wyjątkiem punktu rejestracji pojazdów Wydziału Komunikacji (czynny 8.00-15.00)
oraz kasy (czynna 8.00-15.00)

Statystyka oglądalności strony

Strona oglądana: 10812 razy.

Copyright

© 2012 - 2014 Starostwo Powiatu Wyszkowskiego
Zawartość merytoryczna: ANNA WITKOWSKA, e-mail: a.witkowska@powiat-wyszkowski.pl
Projekt: INFOSTRONY - ADAM PODEMSKI, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl, tel: (22) 818-72-14

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii
(brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)