Aktualności

Archiwum aktualności

 Ustawienia 

Kategoria: Wszystkie
Aktualności: ostatnie 10

Bezpiecznie na wsi mamy - upadkom zapobiegamy

21 maja br. w Starostwie Powiatowym w Wyszkowie wręczone zostały nagrody laureatom etapu powiatowego VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci "Bezpiecznie na wsi mamy - upadkom zapobiegamy"

"Bogu na chwałę, ludziom na pożytek" - Powiatowe obchody Dnia Strażaka

Powiatowe uroczystości z okazji Dnia Strażaka połączone z jubileuszem 90-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Rybnie odbyły się 20 maja w Rybnie.

II Ogólnopolski Festiwal Pieśni Legionowej z udziałem powiatu wyszkowskiego

Monika Andrzejewska z powiatu wyszkowskiego (gmina Brańszczyk) zajęła III miejsce podczas II Ogólnopolskiego Przeglądu Pieśni Legionowej z Zielonce. Laureatka odebrała nagrodę z rąk Bożeny Żelazowskiej, Przewodniczącej Komisji Kultury i Dziedzictwa Narodowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego.

Zaproszenie na LII Sesję Rady Powiatu w Wyszkowie

W dniu 30 maja 2018 r. o godz. 13.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Wyszkowie Al. Róż 2 odbędzie się LII Sesja Rady Powiatu w Wyszkowie.

Zaproszenie do udziału w projekcie

Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego zaprasza do udziału w Projekcie: Staże drogą do zatrudnienia na otwartym rynku pracy II

Zaproszenie

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Wyszkowie zaprasza na happening z okazji Dnia Godności Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną „Chodź, pomaluj mój świat" 22 maja 2018 roku, godz. 10.00 - 13.00 plac Miejski w Wyszkowie Patronat Honorowy: Burmistrz Wyszkowa Grzegorz Nowosielski, Starosta Powiatu Wyszkowskiego Bogdan Pągowski

UWAGA! Stowarzyszenia zwykłe nieposiadające osobowości prawnej

Od 20 maja 2016 r. obowiązują zmienione zasady przy rejestracji stowarzyszeń zwykłych wprowadzone ustawą z dnia 25 września 2015 r. o zmianie ustawy – Prawo o stowarzyszeniach oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. poz. 1923). Od tej daty, funkcjonuje nowa ewidencja stowarzyszeń zwykłych, do której działające na podstawie przepisów dotychczasowych stowarzyszenia zwykłe obowiązane są dokonać wpisu w terminie 24 miesięcy od dnia wejścia w życie ww. ustawy tj. do 20 maja 2018 r. Po tej dacie stowarzyszenia zwykłe, które nie dopełniły tego obowiązku, z mocy prawa zostają rozwiązane.

Wzbogacą izbę pamięci

25 kwietnia Wicestarosta Powiatu Wyszkowskiego Adam Mróz uczestniczył w spotkaniu, które odbyło się w Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej „Kopernik” w Wyszkowie, w trakcie którego nastąpiło przekazanie eksponatów o znaczeniu historycznym do znajdującej się w placówce izby pamięci.

Ogłoszenie

Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty na realizację zadania publicznego w zakresie kultura fizyczna i turystyka pn. „Sportowy dzień dziecka”.

Zawiadomienie

o terminie składania wniosków przez osoby uprawnione do udziału we wspólnocie gruntowej obejmującej działki ewidencyjne nr 110, 137/1, 137/2 o łącznej powierzchni 34,51 ha położone w obrębie Jackowo Dolne, gm. Somianka.


Jednostki organizacyjne Powiatu Wyszkowskiego

Szkoły i placówki oświatowe

Służby, Inspekcje i Straże

Bannerki

  • Projekty Unii Europejskiej
  • Przetargi
  • Zapytania ofertowe
  • Informacje o zagrożeniu powodziowym na terenie powiatu wyszkowskiego
  • Inwestycje powiatowe

Dane teleadresowe Urzędu Starostwa

  • Foto 1
  • Foto 2
STAROSTWO POWIATU WYSZKOWSKIEGO

Aleja Róż 2, 07-200 Wyszków

tel: (0-29) 743-59-00, 743-59-35
fax: (0-29) 743-59-33

e-mail: starostwo@powiat-wyszkowski.pl
www: http://www.powiat-wyszkowski.pl

Godziny pracy:
poniedziałek - piątek w godz. 8.00-16.00
wszystkie wydziały czynne są w godz. 8.00-16.00
z wyjątkiem punktu rejestracji pojazdów Wydziału Komunikacji (czynny 8.00-15.00)
oraz kasy (czynna 8.00-15.00)

Statystyka oglądalności strony

Strona oglądana: 12659 razy.

Copyright

© 2012 - 2014 Starostwo Powiatu Wyszkowskiego
Zawartość merytoryczna: ANNA WITKOWSKA, e-mail: a.witkowska@powiat-wyszkowski.pl
Projekt: INFOSTRONY - ADAM PODEMSKI, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl, tel: (22) 818-72-14

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii
(brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)