Aktualności

Archiwum aktualności

 Ustawienia 

Kategoria: Wszystkie
Aktualności: ostatnie 10

Zawiadomienie Starosty Powiatu Wyszkowskiego

o terminie składania wniosków przez osoby uprawnione do udziału we wspólnocie gruntowej wsi Kamieńczyk gm. Wyszków obejmującej grunty leśne.

Zawiadomienie Starosty Powiatu Wyszkowskiego

o terminie składania wniosków przez osoby uprawnione do udziału we wspólnocie gruntowej wsi Ślubów, gm. Wyszków

Zaproszenie

W dniu 26 września 2018 r. o godz. 13.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Wyszkowie Al. Róż 2 odbędzie się LV Sesja Rady Powiatu w Wyszkowie.

Kolejny Festiwal Aktywności Społecznej i Kulturalnej Sołectw za nami

Już po raz IX sołectwa z 7 gmin należących do Lokalnej Grupy Działania Zalew Zegrzyński wzięły udział w Festiwalu Aktywności Społecznej i Kulturalnej Sołectw, który odbył się 8 września na terenie zespołu pałacowo-parkowego Polskiej Akademii Nauk w Jabłonnie. W atmosferze zabawy sołectwa Trzciany (Gmina Jabłonna), Kręgi (Gmina Somianka), Rżyska (gmina Radzymin), Izbica (Gmina Serock), Dąbrówka (Gmina Dąbrówka), Kałuszyn (Gmina Wieliszew) i Józefów (Gmina Nieporęt) rywalizowały w trzech kategoriach: Prezentacja stoiska, Smaki, kuchnia regionalna oraz Występ sceniczny. Uczestnicy festiwalu prezentowali swój dorobek artystyczny, chwalili się ciekawymi ludźmi ale i też próbowali zdobyć serca oraz głosy publiczności przepysznymi, regionalnymi potrawami.

Powiatowo-gminne ćwiczenia obronne "Zdrowie 2018"

W dniach 6-7 września 2018 roku na terenie powiatu wyszkowskiego w ramach szkolenia obronnego i obrony cywilnej przeprowadzone zostały powiatowo – gminne ćwiczenie obronne „ZDROWIE 2018”. Kierownikiem ćwiczenia był Starosta Powiatu Wyszkowskiego Bogdan Pągowski.

Informacja

W dniu 07 września 2018 r w godz. 10.45 – 12.00 na terenie Szpitala Powiatowego w Wyszkowie odbędą się Powiatowo-gminne ćwiczenia obronne “ZDROWIE - 2018”. Pacjentów przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.

Ogłoszenie

Starosta Powiatu Wyszkowskiego ogłasza drugi etap konsultacji społecznych Programu współpracy Powiatu Wyszkowskiego z organizacjami pozarządowymi oraz z podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2019.

Zaproszenie

Stowarzyszenie na Rzecz Gminy Zabrodzie „Bractwo Zabrodzkie” zaprasza na prezentację i warsztaty pt. " Biała broń powstańców 1863 - warsztaty kowalskie"

Powiatowe święto plonów

W niedzielę 26 sierpnia rolnicy z powiatu wyszkowskiego podziękowali za tegoroczne plony. Dożynki „najradośniejsze święto związane z polską wsią” zgromadziło wielu rolników i gości, którzy wspólnie mogli uczcić całoroczny gospodarski trud. Były podziękowania, nagrody oraz szereg atrakcji.

Zaproszenie

Serdecznie zapraszamy na IX Festiwal Aktywności Społecznej i Kulturalnej Sołectw organizowany przez Lokalną Grupę Działania Zalew Zegrzyński pod honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jana Krzysztofa Ardanowskiego, który odbędzie się w sobotę 8 września 2018 r. na terenie zespołu pałacowo-parkowego PAN w Jabłonnie.


Jednostki organizacyjne Powiatu Wyszkowskiego

Szkoły i placówki oświatowe

Służby, Inspekcje i Straże

Bannerki

  • Projekty Unii Europejskiej
  • Przetargi
  • Zapytania ofertowe
  • Informacje o zagrożeniu powodziowym na terenie powiatu wyszkowskiego
  • Inwestycje powiatowe
  • Wybory samorządowe 2018

Dane teleadresowe Urzędu Starostwa

  • Foto 1
  • Foto 2
STAROSTWO POWIATU WYSZKOWSKIEGO

Aleja Róż 2, 07-200 Wyszków

tel: (0-29) 743-59-00, 743-59-35
fax: (0-29) 743-59-33

e-mail: starostwo@powiat-wyszkowski.pl
www: http://www.powiat-wyszkowski.pl

Godziny pracy:
poniedziałek - piątek w godz. 8.00-16.00
wszystkie wydziały czynne są w godz. 8.00-16.00
z wyjątkiem punktu rejestracji pojazdów Wydziału Komunikacji (czynny 8.00-15.00)
oraz kasy (czynna 8.00-15.00)

Statystyka oglądalności strony

Strona oglądana: 13303 razy.

Copyright

© 2012 - 2014 Starostwo Powiatu Wyszkowskiego
Zawartość merytoryczna: ANNA WITKOWSKA, e-mail: a.witkowska@powiat-wyszkowski.pl
Projekt: INFOSTRONY - ADAM PODEMSKI, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl, tel: (22) 818-72-14

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii
(brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)