Aktualności

Archiwum aktualności

 Ustawienia 

Kategoria: Wszystkie
Aktualności: ostatnie 10

VIII Mistrzostwa Powiatu Wyszkowskiego w Szachach

11 listopada, w rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości w Zespole Szkół Nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wyszkowie odbył się VIII Turniej szachowy nad którym patronat objął Starosta Powiatu Wyszkowskiego, Bogdan Pągowski.

Zaproszenie

W dniu 23 listopada 2018 r., o godz. 13.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Wyszkowie, przy Al. Róż 2 odbędzie się pierwsza sesja nowo wybranej Rady Powiatu w Wyszkowie.

Informacja

W dniu 14 listopada w godzinach 9.00 – 14.00 na terenie Województwa Mazowieckiego w ramach ćwiczenia RENEGATE/SAREX-18/11 zostanie przeprowadzony trening systemu ostrzegania ludności cywilnej o zagrożeniach uderzeniami z powietrza. W związku z powyższym na terenie powiatu może nastąpić włączenie system alarmowych.

Zaduszki Strażackie

Listopad to w naszej tradycji miesiąc, w którym odwiedzamy groby i modlimy się za dusze naszych najbliższych. O zmarłych strażakach nie zapomnieli ich koledzy, którzy stawili się licznie 6 listopada br. w Sanktuarium Św. Idziego w Wyszkowie, aby podczas Zaduszek Strażackich wyrazić swoją pamięć i szacunek tym, którzy już odeszli. Zaduszki Strażackie są wydarzeniem skłaniającym do objęcia modlitwą tych zmarłych druhów, którzy potrzebują naszego wstawiennictwa w osiągnięciu życia wiecznego.

Ogłoszenie

Starosta Powiatu Wyszkowskiego ogłasza tworzenie listy osób wskazanych przez organizacje pozarządowe lub podmioty, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, kandydatów na członków komisji konkursowej opiniującej oferty złożone na realizację zadania publicznego Powiatu Wyszkowskiego z zakresu pomocy społecznej dotyczącego prowadzenia domów pomocy społecznej o zasięgu ponadgminnym przeznaczonych dla 202 osób dorosłych niepełnosprawnych intelektualnie oraz dzieci i młodzieży niepełnosprawnych intelektualnie na lata 2019 – 2023.

Ogłoszenie

Dnia 13 listopada 2018 r. o godz. 9.00 na sali Zarządu Starostwa Powiatowego w Wyszkowie nastąpi otwarcie ofert złożonych w otwartym konkursie ofert na powierzenie realizacji zadania publicznego Powiatu Wyszkowskiego w zakresie udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej oraz zwiększania świadomości prawnej społeczeństwa pn. „Prowadzenie punktów przeznaczonych na udzielanie nieodpłatnej pomocy prawnej oraz świadczenie nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego”.

Zaproszenie

Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej zaprasza na seminarium nt. Ekonomia Społeczna na Mazowszu – perspektywy rozwoju do 2022 roku. Wyzwania stojące przed lokalnymi instytucjami, podmiotami i wspólnotami w obszarze ekonomii społecznej.

Ogłoszenie

w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych dotyczących projektu Uchwały Rady Powiatu w Wyszkowie w sprawie określenia rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie powiatu wyszkowskiego w roku 2019.

Zaproszenie na badania

Zachęcamy panie w wieku 50-69 lat do udziału w bezpłatnych badaniach mammograficznych organizowanych 14 listopada 2018 r. w godz. 09:00 - 17:00 przy Szpitalu w Wyszkowie, ul. Komisji Edukacji Narodowej 1.

Ogłoszenie

Starosta Powiatu Wyszkowskiego ogłasza tworzenie listy osób wskazanych przez organizacje pozarządowe lub podmioty, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, kandydatów na członków komisji konkursowej opiniującej oferty złożone na realizację zadania publicznego Powiatu Wyszkowskiego w 2019 r. pn. „Prowadzenie punktów przeznaczonych na udzielanie nieodpłatnej pomocy prawnej oraz świadczenie nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego”.


Jednostki organizacyjne Powiatu Wyszkowskiego

Szkoły i placówki oświatowe

Służby, Inspekcje i Straże

Bannerki

  • Projekty Unii Europejskiej
  • Przetargi
  • Zapytania ofertowe
  • Informacje o zagrożeniu powodziowym na terenie powiatu wyszkowskiego
  • Inwestycje powiatowe
  • Wybory samorządowe 2018

Dane teleadresowe Urzędu Starostwa

  • Foto 1
  • Foto 2
STAROSTWO POWIATU WYSZKOWSKIEGO

Aleja Róż 2, 07-200 Wyszków

tel: (0-29) 743-59-00, 743-59-35
fax: (0-29) 743-59-33

e-mail: starostwo@powiat-wyszkowski.pl
www: http://www.powiat-wyszkowski.pl

Godziny pracy:
poniedziałek - piątek w godz. 8.00-16.00
wszystkie wydziały czynne są w godz. 8.00-16.00
z wyjątkiem punktu rejestracji pojazdów Wydziału Komunikacji (czynny 8.00-15.00)
oraz kasy (czynna 8.00-15.00)

Statystyka oglądalności strony

Strona oglądana: 13697 razy.

Copyright

© 2012 - 2014 Starostwo Powiatu Wyszkowskiego
Zawartość merytoryczna: ANNA WITKOWSKA, e-mail: a.witkowska@powiat-wyszkowski.pl
Projekt: INFOSTRONY - ADAM PODEMSKI, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl, tel: (22) 818-72-14

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii
(brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)