Aktualności

Zaprojektuj czyste i zdrowe miasto – wygraj nagrody! Wojewoda Mazowiecki ogłasza konkurs dla uczniów szkół podstawowych i średnich województwa mazowieckiego.

Data umieszczenia:

Konkurs składa się z dwóch etapów, w pierwszym z nadesłanych opisów projektów jury wybierze 5 finalistów, którzy w dalszym etapie będą walczyć o nagrodę główną. I to właśnie zadaniem finalistów będzie stworzenie makiety idealnego miasta, z czystym i zdrowym powietrzem.

W pierwszym etapie konkursu zadaniem jest przygotowanie krótkiego opisu projektu czystego i zdrowego miasta (do 10 tys. znaków). Taki opis należy przesłać do 8 listopada br. na adres email: odetchnij@mazowieckie.pl z uwzględnieniem danych: imię i nazwisko uczestnika lub dane uczestnika i osoby reprezentującej, numer telefonu, adres email, tytuł pracy.
W pierwszym etapie komisja konkursowa wybierze 5 najlepszych prac, które zostaną nagrodzone aparatami fotograficznymi o równowartości 1,5 tys. zł.

Po wyłonieniu uczestników, którzy zakwalifikują się do kolejnego etapu ich zadaniem będzie wykonanie makiety (technika dowolna) obrazującej opisany projekt czystego i zdrowego miasta. Następnie wykonanie pięciu zdjęć pracy i do 22 listopada br. przesłanie ich na adres email: odetchnij@mazowieckie.pl wraz z imieniem i nazwiskiem lub danymi osoby reprezentującej, numerem telefonu, adresem email i tytułem pracy. Laureat II etapu nagrodzony zostanie kamerą HD o równowartości 2 tys. zł.
W konkursie wezmą udział prace, do których dołączono wypełnione zgody. Udział w konkursie jest dobrowolny i darmowy. W konkursie mogą wziąć udział osoby fizyczne, które są osobami pełnoletnimi lub są osobami powyżej 13 roku życia, za zgodą rodziców lub opiekunów.
Laureaci pierwszego etapu konkursu zostaną poinformowani o wygranej do 12 listopada br. w wiadomości email przesłanej na adres zawarty w zgłoszeniu. Do 15 listopada br. w odpowiedzi należy odesłać dane do wysyłki nagrody (imię, nazwisko, adres). Laureat drugiego etapu konkursu zostanie powiadomiony o wygranej do 29 listopada br. w wiadomości email przesłanej na adres zawarty w zgłoszeniu. Do 2 grudnia br. w odpowiedzi powinien przesłać dane do wysyłki nagrody (imię, nazwisko, adres).
Konkurs organizowany jest w ramach projektu Wojewody Mazowieckiego „Czyste Mazowieckie” i dofinansowany jest przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie www.wfosigw.pl.

Więcej informacji, w tym regulaminy do pobrania na stronie www.gov.pl/web/uw-mazowiecki/zaprojektuj-czyste-i-zdrowe-miasto--wygraj-nagrody

Jednostki organizacyjne Powiatu Wyszkowskiego

Szkoły i placówki oświatowe

Służby, Inspekcje i Straże

Bannerki

  • Projekty Unii Europejskiej
  • Przetargi
  • Zapytania ofertowe
  • Informacje o zagrożeniu powodziowym na terenie powiatu wyszkowskiego
  • Inwestycje powiatowe
  • Wybory samorządowe 2018

Dane teleadresowe Urzędu Starostwa

Starostwo Powiatowe w Wyszkowie

Aleja Róż 2, 07-200 Wyszków

tel: (0-29) 743-59-00, 743-59-35
fax: (0-29) 743-59-33

e-mail: starostwo@powiat-wyszkowski.pl
www: http://www.powiat-wyszkowski.pl

Godziny pracy:
Poniedziałek w godz. 8.00-16.00
Wtorek w godz. 8:00-18:00
Środa-Piątek w godz. 8:00-16:00
Wszystkie wydziały czynne w godzinach wskazanych powyżej,
z wyjątkiem punktu rejestracji pojazdów Wydziału Komunikacji (we wtorki czynny 8.00-18.00, pozostałe dni 8.00-15.00)
oraz kasy (czynna 8.00-15.00)

Statystyka oglądalności strony

Strona oglądana: 536 razy.

Copyright

© 2012 - 2019 Starostwo Powiatu Wyszkowskiego
Zawartość merytoryczna: ANNA WITKOWSKA, e-mail: a.witkowska@powiat-wyszkowski.pl
Projekt: INFOSTRONY - ADAM PODEMSKI, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl, tel: (22) 818-72-14