Wspólne posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku oraz Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego.

Data: 11.01.2024 r., godz. 08.45    470

DSC_3053.JPG (76 KB)

W dniu 10 stycznia 2024 r. w Starostwie Powiatowym w Wyszkowie odbyło się wspólne posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku oraz Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego.

Posiedzeniu przewodniczył Wojciech Kozon – Starosta Powiatu Wyszkowskiego.

Tematyka posiedzenia obejmowała m.in.:

- ocenę stanu przygotowań do wypoczynku zimowego dzieci i młodzieży,

- informację Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego na temat bieżącej sytuacji epidemiologicznej na terenie powiatu, związanej z zachorowaniem na COVID-19 i grypę.

Podczas posiedzenia omówiono aktualną sytuację związaną z zagrożeniem powodziowym (pogotowie przeciwpowodziowe) na terenie powiatu.

DSC_3051.JPG (65 KB)DSC_3057.JPG (64 KB)DSC_3058.JPG (93 KB)