Informacja dotycząca dyżurów aptek w porze nocnej

Data: 03.06.2024 r., godz. 10.19    265
Uprzejmie informujemy, że zgodnie z otrzymaną informacją od kierownika apteki „Vera” przy ul. Sowińskiego 63 oraz właściciela apteki „Dla Ciebie” przy ul. Prostej 15, z powodu braku kadry fachowej chętnej do pracy w takim zakresie, apteki nie będą pełniły dyżurów w porze nocnej.

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z otrzymaną informacją od kierownika apteki „Vera” przy ul. Sowińskiego 63 oraz właściciela apteki „Dla Ciebie” przy ul. Prostej 15, z powodu braku kadry fachowej chętnej do pracy w takim zakresie, apteki nie będą pełniły dyżurów w porze nocnej określonych Uchwałą Nr LXX/390/2023 Rady Powiatu w Wyszkowie z dnia 13.12.2023 r. w sprawie określenia rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie powiatu wyszkowskiego w roku 2024.