„Po żołniersku – na wesoło”

Data: 06.06.2024 r., godz. 16.45    288
Wyjątkowy Dzień Dziecka, spotkanie z prawdziwymi żołnierzami i niezwykle słoneczna pogoda sprawiły, że uśmiech na twarzy dzieci i dorosłych będących uczestnikami Powiatowego Dni Dziecka pozostał na długie godziny.

Tegoroczny Powiatowy Dzień Dziecka w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Marii Konopnickiej w Wyszkowie odbył się pod wyjątkowym hasłem „Po żołniersku – na wesoło”.

dzien dziecka (1).jpg (638 KB)dzien dziecka (2).jpg (762 KB)dzien dziecka (3).jpg (637 KB)

Na gości OSW czekały spotkania z prawdziwymi żołnierzami z Wojskowego Centrum Rekrutacji w Wyszkowie i  5 Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej w Komorowie oraz Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie, Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej „Kopernik” w Wyszkowie i I LO CN-B im. Polskich Spadochroniarzy w Wyszkowie.

dzien dziecka (4).jpg (580 KB)dzien dziecka (5).jpg (618 KB)

Dobrą zabawę przy słonecznej pogodzie zapewniły również atrakcje przygotowane na terenie Ośrodka, goście mogli skorzystać między innymi z karaoke, malowania kolorowych tatuaży, wykonać pamiątkowy imiennik, sprawdzić się w grach i zabawach zręcznościowych lub skorzystać z dmuchańców i gokartów. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również pokazy w wykonaniu kadetów z CEZiU „Kopernik” w Wyszkowie oraz I LO CN-B w Wyszkowie.

dzien dziecka (12).jpg (673 KB)dzien dziecka (13).jpg (521 KB)dzien dziecka (14).jpg (502 KB)dzien dziecka (11).jpg (496 KB)

Życzenia z okazji Dnia Dziecka najmłodszym złożyły Dyrektor OSW Edyta Jarosz oraz Starosta Powiatu Wyszkowskiego Marzena Dyl. Gośćmi ośrodka byli także radni powiatowi, kierownicy jednostek organizacyjnych powiatu, służb, inspekcji, straży i zaprzyjaźnione z ośrodkiem i uczniami instytucje, szkoły, przedszkola i placówki w tym Zespół Szkół Specjalnych w Brańszczyku, Domy Pomocy Społecznej oraz Przedszkola Integracyjnego w Wyszkowie.

dzien dziecka (6).jpg (396 KB)dzien dziecka (7).jpg (600 KB)dzien dziecka (8).jpg (544 KB)dzien dziecka (9).jpg (391 KB)dzien dziecka (10).jpg (480 KB)