„Bezpiecznie na wsi mamy, bo o zdrowie dbamy” – rozstrzygnięcie I Etapu Konkursu

Data: 12.06.2024 r., godz. 15.15    318
Blisko 300 uczniów z 32 szkół podstawowych wzięło udział w I etapie XIV Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi mamy, bo o zdrowie dbamy”. 12 czerwca 2024 r. w Starostwie Powiatowym w Wyszkowie wręczono nagrody laureatom.

KRUS (7).jpg (592 KB)

Na konkurs wpłynęło 265 prac w dwóch kategoriach wiekowych: I grupa- klasy 0-3 (156 prac) oraz II grupa – klasy 4-8 (128 prac) z 32 szkół podstawowych z terenu powiatu wyszkowskiego i pułtuskiego.

KRUS (6).jpg (551 KB)

Spośród uczestników konkursu komisja konkursowa wyłoniła następujący laureatów:

I grupa wiekowa:

I miejsce – Liliana Rosińska (Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Armii Krajowej w Pniewie)

II miejsce – Alicja Biernacka (Szkoła Podstawowa im. Cichociemnych Spadochroniarzy Armii Krajowej w Łosinnie)

II miejsce – Michalina Szczerba (Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Rząśniku)

Wyróżnienie – Nikodem Wojtczak (Szkoła Podstawowa w Zatorach)

Wyróżnienia przyznane przez Starostę Powiatu Wyszkowskiego: Maria Popławska (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Długosiodle), Maja Rosińska (Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Armii Krajowej w Pniewie), Iga Wyszyńska (Szkoła Podstawowa im. Piotra Kulasińskiego w Trzciance), Zuzanna Jaworska (Zespół Placówek Oświatowych w Zatorach), Zuzanna Chrzanowska (Szkoła Podstawowa w Zatorach), Maja Koczkodon (Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Rząśniku), Marcelina Tułowiecka (Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Armii Krajowej w Pniewie), Franciszek Turek (Szkoła Podstawowa im. Cichociemnych Spadochroniarzy Armii Krajowej w Łosinnie), Michał Stopka (Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bielinie), Jakub Sitek (Szkoła Podstawowa im. Cichociemnych Spadochroniarzy Armii Krajowej w Łosinnie).

KRUS (4).jpg (345 KB)

II grupa wiekowa:

I miejsce – Gabriela Skóra (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Somiance)

II miejsce – Alicja Ragajsin (Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Obrytem)

II miejsce – Oliwia Jarosik (Zespół Szkolno-Przedszkolny im. gen. pil. Stanisława Skalskiego w Woli Mystkowskiej)

Wyróżnienie – Renata Glinka (Szkoła Podstawowa w Zatorach)

Wyróżnienia przyznane przez Starostę Powiatu Wyszkowskiego: Igor Szczubeł (Zespół Placówek Oświatowych w Zatorach), Miłosz Kuchta (Zespół Placówek Oświatowych w Obrytem), Damian Falba (Zespół Placówek Oświatowych w Obrytem), Anna Sobotka (Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Starym Bosewie), Julia Piotrowska (Zespół Placówek Oświatowych w Obrytem), Amelia Depta (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Somiance), Blanka Ewa Pałaszewska (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Somiance), Zuzanna Budna (Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Armii Krajowej w Pniewie), Wiktoria Ziemińska (Szkoła Podstawowa w Olszance), Sandra Włodarczyk (Szkoła Podstawowa w Zatorach).

KRUS (5).jpg (476 KB)

Dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez KRUS i Starostwo Powiatowe w Wyszkowie wręczyły Kierownik Placówki Terenowej KRUS w Wyszkowie Iwona Wyszyńska oraz Starosta Powiatu Wyszkowskiego Marzen Dyl.

KRUS (1).jpg (531 KB)KRUS (2).jpg (560 KB)

Gratulujemy młodym artystom talentu i życzymy kolejnych sukcesów!

Galeria zdjęć dostępna na naszym profilu Facebook.