Dzień Rodzicielstwa Zastępczego

Data: 17.06.2024 r., godz. 09.00    232
10 czerwca w ogrodzie DPS w Brańszczyku spotkaliśmy się z rodzinami zastępczymi w ramach Dnia Rodzicielstwa Zastępczego!

 "Tros­ka o dziec­ko jest pier­wszym i pod­sta­wowym spraw­dzianem stosun­ku człowieka do człowieka..."  

 10 czerwca w ogrodzie DPS w Brańszczyku spotkaliśmy się z rodzinami zastępczymi w ramach Dnia Rodzicielstwa Zastępczego!  To był dzień pełen wzruszeń, ciepłych słów i podziękowań kierowanych do osób, tworzących  rodziny i dom dla dzieci, które potrzebują go najbardziej.  Piknik zorganizowany przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wyszkowie był okazją do wspólnych  rozmów i przemyśleń oraz podziwiania sukcesów i osiągnięć dzieci pozostających w pieczy zastępczej.  


Na najmłodszych i ich rodziców czekała cała masa atrakcji - trening z Rhinos Wyszków, wspólne tworzenie  kwiatów z bibuły z paniami z Dom Dziennego Pobytu „Senior" w Wyszkowie, wizyta bohatera z bajki, joga na trawie, gry i zabawy plenerowe oraz występ mieszkańców DPS w Brańszczyku. W spotkaniu uczestniczyli także przedstawiciele naszego powiatu - Starosta Marzena Dyl, radni powiatowi i kierownicy jednostek organizacyjnych.


Wszystkim pracownikom PCPR w Wyszkowie na czele z p. Dyrektor Katarzyną Kacpurą oraz wszystkim sponsorom i partnerom, składamy serdeczne podziękowania za zorganizowanie fantastycznego wydarzenia pełnego ciepła, wrażliwości i rodzinnej atmosfery! 

dzienrodzicielstwa1.jpg (812 KB)

dzienrodzicielstwa2.jpg (330 KB)

dzienrodzicielstwa3.jpg (820 KB)dzienrodzicielstwa4.jpg (950 KB)dzienrodzicielstwa5.jpg (829 KB)dzienrodzicielstwa6.jpg (641 KB)dzienrodzicielstwa7.jpg (708 KB)dzienrodzicielstwa8.jpg (790 KB)dzienrodzicielstwa9.jpg (713 KB)