Komisja Bezpieczeństwa i Porządku oraz Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego

Data: 20.06.2024 r., godz. 08.40    348
19 czerwca 2024 r. w Starostwie Powiatowym w Wyszkowie odbyło się wspólne posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku oraz Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego.

komisja (2).jpg (494 KB)

Posiedzeniu przewodniczyła Marzena Dyl – Starosta Powiatu Wyszkowskiego.

Tematyka posiedzenia obejmowała:

a) ocenę stanu przygotowań do wypoczynku letniego dzieci i młodzieży „Bezpieczne wakacje” w oparciu o informacje przedstawione przez:

  • Komendanta Powiatowego Policji w Wyszkowie,
  • Państwowego Powiatowego Inspektora sanitarnego w Wyszkowie,
  • Dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Wyszkowie,
  • Burmistrza Wyszkowa,
  • Wójtów;

b) informację Komendanta Powiatowego Policji w Wyszkowie na temat bezpieczeństwa na drogach publicznych powiatu wyszkowskiego;

c) analizę prowadzonych działań w zakresie przeciwdziałania uzależnieniom od środków psychoaktywnych wśród dzieci i młodzieży na podstawie informacji:

  • Komendanta Powiatowego Policji w Wyszkowie,
  • Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Wyszkowie.

komisja (1).jpg (494 KB)komisja (3).jpg (437 KB)

Podczas posiedzenia Starosta Powiatu Wyszkowskiego zapoznała uczestników posiedzenia z listem Wojewody Mazowieckiego oraz Mazowieckiego Kuratora Oświaty w sprawie bezpiecznych wakacji.

Członkowie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku w Wyszkowie apelują do społeczeństwa o zachowanie zdrowego rozsądku, przestrzegania i pamiętania o kluczowych zasadach bezpieczeństwa w okresie wakacyjnym.

komisja (4).jpg (517 KB)

Starosta Powiatu Wyszkowskiego - Marzena Dyl oraz członkowie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku życzą dzieciom, młodzieży, mieszkańcom i osobom przebywającym na terenie powiatu udanych i bezpiecznych wakacji.