2918 uczniów uczących się w szkołach prowadzonych przez Powiat Wyszkowski zakończyło rok szkolny 2023/2024!

Data: 21.06.2024 r., godz. 14.30    547
Piątkowy poranek był czasem podsumowań, podziękowań i gratulacji dla uczniów i uczennic, którzy oficjalni zakończyli rok szkolny 2023/2024. W naszych szkołach wręczono nagrody za najlepsze osiągnięcia w nauce, sporcie, wzorową frekwencję, osiągnięcia w konkursach i olimpiadach oraz za aktywne uczestnictwo w życiu szkoły.

zakończenie roku (7).jpg (592 KB)zakończenie roku (6).jpg (288 KB)zakończenie roku (14).jpg (489 KB)

Słowa uznania dla uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego skierowała Starosta Powiatu Wyszkowskiego Marzena Dyl, która odwiedziła I Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida w Wyszkowie i Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej „Kopernik” w Wyszkowie oraz Wicestarosta Powiatu Wyszkowskiego Tadeusz Kuchta, który uczestniczył w uroczystościach odbywających się w Zespole Szkół nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wyszkowie.

zakończenie roku (10).jpg (478 KB)zakończenie roku (5).jpg (281 KB)

Stypendium Starosty Powiatu Wyszkowskiego w roku szkolnym 2023/2024 otrzymali:

• Żaneta Aleksandra Dylewska – uczennica II Liceum Ogólnoksztąłcącego w Zespole Szkół Nr 1   im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wyszkowie
  • Nikola Podlasin – uczennica Technikum Nr 1 w Zespole Szkół Nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wyszkowie
  • Karolina Borek – uczennica Technikum Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej ”Kopernik” w Wyszkowie
  • Oliwia Augustynik – uczennica III Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej ”Kopernik” w Wyszkowie

zakończenie roku (12).jpg (515 KB)zakończenie roku (15).jpg (462 KB)zakończenie roku (16).jpg (479 KB)

Po raz pierwszy wręczono również Stypendium im. Jerzego Różyckiego, które otrzymali:

• Jakub Jan Ludwikowski – uczeń klasy 3E  I Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida w Wyszkowie
  • Stanisław Jerzy Sosiński - uczeń klasy 1B  I Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida w Wyszkowie
  • Anna Świętoń – uczennica klasy 2E  I Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida w Wyszkowie

zakończenie roku (11).jpg (568 KB)

Galeria zdjęć dostępna na naszym profilu Facebook.