III Hubertus Jeździecki

Data: 08.10.2024 r., godz. 09.09    92
Szwadron Kawalerii Ochotniczej w Barwach 108 Pułku Ułanów serdecznie zaprasza na III Hubertusa Jeździeckiego!

12 października dołączcie do nas w Nowym Kozłowie, gdzie czeka moc atrakcji dla miłośników jeździectwa i tradycji ułańskich! To wyjątkowe wydarzenie to święto zarówno dla jeźdźców, jak i całych rodzin – pełne pokazów konnych, wyścigów, gonitw oraz zabaw dla najmłodszych. Startujemy o godzinie 10:00.

Projekt realizowany w ramach zadania "Mazowiecka wieś zaprasza - Hubertus w Nowym Kozłowie," którego celem jest wspieranie i promowanie kultury fizycznej na Mazowszu, finansowany jest ze środków Powiatu Wyszkowskiego.

Nie przegapcie tej niezwykłej okazji! Przyjdźcie, aby poczuć ducha tradycji i spędzić dzień pełen wrażeń na świeżym powietrzu.

Zapraszamy serdecznie!

hubertus 2024 powiat i gmina popr_page-0001.jpg (239 KB)