III Hubertus Jeździecki w Nowym Kozłowie

Data: 17.10.2024 r., godz. 10.52    14
W minioną sobotę odbył się III Hubertus Jeździecki w Nowym Kozłowie – który zgromadził wielu miłośników koni i tradycji kawaleryjskich z całego regionu.

III Hubertus Jeździecki w Nowym Kozłowie – święto pasjonatów jeździectwa i tradycji!

W minioną sobotę odbył się III Hubertus Jeździecki w Nowym Kozłowie – który zgromadził wielu  miłośników koni i tradycji kawaleryjskich z całego regionu!

Wydarzenie rozpoczęło się od uroczystego powitania wszystkich uczestników, które stworzyło wyjątkową atmosferę. Po uroczystej dekoracji i błogosławieństwie ks. proboszcza Tadeusza Suchty – życzącym jeźdźcom wszelkiej pomyślności – uczestnicy ruszyli ulicami Nowego Kozłowa i Woli Mystkowskiej w tradycyjnym przejeździe, wzbudzając podziw mieszkańców.

1h.jpg (184 KB)3h.jpg (175 KB)

Na uczestników czekały wyjątkowe atrakcje: rywalizacja w konkurencjach jeździeckich, pokaz kunsztu kawaleryjskiego i ułańskiego oraz emocjonujące zawody w skokach przez przeszkody. Kulminacją dnia były spektakularne gonitwy za „małym” i „dużym” lisem, które dostarczyły wielu emocji zarówno jeźdźcom, jak i publiczności.

2h.jpg (182 KB)nagrody_h.jpg (152 KB)dekoracje_h.jpg (288 KB)

Dziękujemy wszystkim zawodnikom i kibicom za tak wspaniałą atmosferę! To była prawdziwa uczta dla miłośników jeździectwa, pełna emocji, sportowej rywalizacji i tradycji. W wydarzeniu uczestniczył wicestarosta Powiatu Wyszkowskiego Tadeusz Kuchta.

tad_h.jpg (192 KB)463087538_1122424969883693_8202184714285832170_n.jpg (145 KB)

Zadanie w zakresie wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej pn. "Mazowiecka wieś zaprasza - Hubertus w Nowym Kozłowie", zrealizowane przez Szwadron Kawalerii Ochotniczej w barwach 108 Pułku Ułanów, współfinansowane ze środków Powiat Wyszkowski.