Gala wręczenia Nagród Starosty Powiatu Wyszkowskiego za rozwój i promocję powiatu w roku 2022

Data: 15.03.2023 r., godz. 14.59    597
Serdecznie zapraszamy na uroczystą galę wręczenia Nagród Starosty Powiatu Wyszkowskiego za rozwój i promocję powiatu w roku 2022!

Serdecznie zapraszamy na uroczystą galę wręczenia Nagród Starosty Powiatu Wyszkowskiego za rozwój i promocję powiatu w roku 2022, która odbędzie się pierwszego dnia wiosny, 21 marca 2023 r. o godz. 18:00 w Wyszkowskim Ośrodku Kultury „Hutnik”.

Usłyszymy także największe polskie przeboje lat 60. i 70 m.in.: „Tyle słońca w całym mieście”, „O mnie się nie martw”, „Nie zadzieraj nosa” czy „Parasolki”. Koncert, który swoją nazwę zaczerpnął od wielkiego przeboju zespołu „Skaldowie” z pewnością przeniesie nas w wiosenny i radosny nastrój!

Wstęp wolny, zapraszamy!

plakat-wręczenie-nagród-Starosty.jpg (361 KB)