Zgłoszenie obiektu/miejsca do bazy turystycznej Powiatu Wyszkowskiego

Baza turystyczna powiatu — kopia.png (1.27 MB)

W związku z tworzeniem bazy zasobów turystycznych i rekreacyjnych Powiatu Wyszkowskiego zapraszamy do zgłaszania miejsc i obiektów zlokalizowanych na terenie naszego powiatu. Jesteśmy przekonani, że udostępnienie informacji i zamieszczenie ich na naszej stronie internetowej przyczyni się do promocji turystyki na terenie naszego powiatu a tym samym podniesie potencjał społeczno-gospodarczy wszystkich gmin Powiatu Wyszkowskiego. Wierzymy, że skorzystacie Państwo z okazji do wspólnego tworzenia bazy turystycznej, z góry dziękujemy za informacje zwrotne z Państwa strony.

Uprzejmie prosimy o przesyłanie wypełnionych formularzy (w oryginale) na adres: Starostwo Powiatowe w Wyszkowie, Aleja Róż 2, 07-200 Wyszków bądź też za pośrednictwem platformy ePUAP (formularze muszą być podpisane podpisem elektronicznym lub profilem zaufanym). Formularze można również składać osobiście w siedzibie Starostwa, pok. 39 - kancelaria.

Wszelkich informacji dot. tworzenia bazy turystycznej udzielają pracownicy Wydzialu Promocji i Rozwoju Starostwa Powiatowego w Wyszkowie, tel. 297435902/03, e-mail: promocja@powiat-wyszkowski.pl, turystyka@powiat-wyszkowski.pl.

Baza będzie aktualizowana na bieżąco.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY - kliknij by pobrać

KLAUZULA INFORMACYJNA RODO  - kliknij by się zapoznać